Audiente

Primarul Comunei Dofteana, domnul Ioan Bujor, acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de marți între orele 10:00 – 12:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.

Pentru înscrierea în audiență, vă rugăm să completati si sa transmiteți formularul situat aici la adresa Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza . Data și ora la care sunteți programat va fi comunicată telefonic sau  pe adresa de e-mail completată în formular. Alternativ, înscrierea în audienţă se face şi în temeiul unei cereri scrise, modelul se gasește la secretariatul Primăriei Comunei Dofteana.

Viceprimarul Comunei Dofteana, doamna Dana Camară, acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de joi  între orele 10:00 – 12:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.

Secretarul Comunei Dofteana, doamna Mariana Spoială, acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de luni  între orele 10:00 – 12:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.