Program de funcționare și audiențe

Program audiențe

Primar Ioan Bujor – Marți – orele 10:00 – 12:00
Primarul Comunei Dofteana, domnul Ioan Bujor, acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de marți între orele 10:00 – 12:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.

Pentru înscrierea în audiență, vă rugăm să completati si sa transmiteți formularul situat aici la adresa office@primariadofteana.ro . Data și ora la care sunteți programat va fi comunicată telefonic sau pe adresa de e-mail completată în formular. Alternativ, înscrierea în audienţă se face şi în temeiul unei cereri scrise, modelul se gasește la secretariatul Primăriei Comunei Dofteana.

Viceprimar Camară Dana – Joi – orele 14:00 – 16:00
Viceprimarul Comunei Dofteana, doamna Dana Camară, acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de joi între orele 10:00 – 12:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.

Secretar Mariana Spoială – Luni – orele 10:00 – 12:00
Secretarul Comunei Dofteana, doamna Mariana Spoială, acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de luni între orele 10:00 – 12:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.

Consilierii locali din cadrul Consiliului Local Dofteana acordă audiențe conform următorului program: în fiecare zi de marți între orele 12:00 – 16:00, la sediul Instituției situată la adresa: str. Păcii nr. 19, localitatea Dofteana.

Program de lucru

Administraţie publică locală

Luni-Vineri 8:00 – 16:00

Impozite şi taxe (casierie)